GALERIJA » Pagrindinis namas

 

Pagrindinis namas - komfortiškas, ekologiškas, erdvus rąstinis namas yra pagrindinis sodybos pastatas, kuriame yra pilsio zona atskirta nuo pramoginės. Tai pagrindinis pastatas vestuvėms, pobūviams, renginiams. Šiame name visose patalpose įrengtas grindinis geoterminis šildymas, t.y. geoterminiu būdu pagamintos šilumos pagalba pastatas ištisus metus aprūpinamas karštu vandeniu ir šaltuoju sezono metu yra apšildomas.

 

Geriamas vanduo yra tiekiamas iš nuosavo gręžinio, kuris dar papildomai yra filtruojamas, todėl atitinka LR higienos normų reikalavimus.

 

Visame pastate visi langai ir durys į terasas yra su tinkleliais nuo vabzdžių, tam kad poilsiautojai galėtų komfortiškai jaustis ir pailsėti.

 

Miegamieji kambariai: iš viso 4 miegamieji po 25 kv. m. kambariai, po 4 miegamas vietas su galimybe pristatyti maksimaliai po 2 papildomas lovas. Du kambariai yra su atskira lauko terasa.

 

Pastate yra 2 san. mazgai (vienas su vonia, kitas su dušu).

 

Salė 140 m2 yra skirta poilsiautojų laisvalaikio praleidimui, valgymui, renginiams, įvairiems pobūviams. Salėje yra TV, įrengta namų kino sistema, DVD grotuvas, židinys, kondicionierius, pianinas.

 

Prie salės yra mini virtuvė su dviejų vietų kaitlente, šaldytuvu, mikrobange, virduliu ir būtininaisiais indais.

 

Iš salės patenkame į didelę 80 kv.m. lauko terasą, kuri svečių komfortui yra dengta skaidriu tentu, kad būtų galima grožėtis vaizdu į aplinką ir ežerą, kad visada būtų galimybė apsisaugoti nuo saulės kaitros, lietaus ar vėjo. Terasos šonai pagal poreikį gali būti atidaromi iš visų pusių.

 

Lauke šalia namo yra lauko baldai, vieta griliui (iešmai, grotelės, malkos).

 

Susisiekite su mumis!